Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Tänne päivitetään listaa ilmoittautuneista



100  km

 

Juha Viljanen  Nurmon Jymy
Reijo Kosola  Ähtäri
Tomi Tuominiemi  Ylöjärvi
Markku Kaperi  SSU-Triathlon
Rami Puro  Soini
Timo Luoma-Nirva Teuva
Jukka Heinonen  Keuruu
Tapio Roiha  Seinäjoki
Kulla Kauko  Karkkila
Teemu Tieaho  Kangasala
Markku Viinikka  Keurusselän Maratoonarit
Keijo Haavisto  Kankaanpää
Jan Österlund  SoSi
Ari Kontoniemi  Jyväskylä
Keijo Kuntola  Kurikan Ryhti
Tiina Suomalainen Ähtäri

50 km

Ari Asikainen  Jyväskylä
Juha Ahonen  Jyväskylä
Toni Juurakko  Alavus
Aapo-Matti Hokkanen  Ähtäri
Teija Perttula  Keuruu
Petriina Anttila  Pirkkala
 Aulis Patama  Keuruu
Eila Jartti  Keuruu
Jussi Rautiainen  Seinäjoki 
Jorma Yli-Kaatiala  Ähtäri
Tuomas Matikka  Helsinki
Vähäkyttä Maire  Ähtäri
Marjo Tuomilehto  Halwest Kalusteet
Henri Palmroth  FC TPL, Jämsä
Kari Haukkala  Häjyt Seinäjoki
Timo Peltola  Saarijärvi
Pasi Mäkinen  Ähtäri
ari ruotsalainen  lakeden sportti
Sanna Ala-Mattinen  Lehtimäen Jyske
Pekka Karhukorpi  Alavuden Urheilijat
Erkki Jämbäck  Lestijärvi
Hanna Peltola  peräseinäjoki
Heikki Viitala  Peräseimäjoki
Aino-Maija Viitala  Peräseinäjoki
Mikko Koivula  Ähtäri
Kauttu Raimo  Levytyö Kauttu
Katriina Saranen  Ähtärin kansalliset seniorit
Esko Pohto  Kuortane
Juhani Huhtamäki  Ähtärin kaupunki
Päivi Ahopelto  Ähtärin kaupunki
Osmo Sivén  Ähtärin kaupunki
Jarmo Pienimäki  Ähtärin kaupunki
Krister Nordberg  IF Kraft, Närpes
Matti Jääskeläinen  Ähtäri
Asko Kortesmäki  Töysä
Tomi Koivula  Virrat
Risto Ylä-Sulkava  Virrat
Kimmo Jormalainen  Lestijärvi
Riikka Tiisanoja  Keuruun Kisailijat
Luuri Timo  Kuortane
Heikki Tuomilehto  Halwest Kalusteet
Petri Ijäs  Halwest Kalusteet
Arto Hautakangas  Myllymäki
Helena Hautakangas  Myllymäki
Timo Santala  Etelä-Pohjanmaan OP-Kiinteistökeskus
Petteri Miettinen  Etelä-Pohjanmaan OP-Kiinteistökeskus
Riitta Koski  Jalasjärvi
Johanna Kotkaniemi  Alavus
Elli Kallio  Alavus
Sari Mattila  Jalasjärvi, Kurikka
Riitta  Roth Alavus
Tiina  Tynjälä Lehtimäen Jyske
Merja Jääskeläinen Ähtäri
Ansa  Lahdenmäki Alavus

25 km

Enni Karkiainen  Kolho
Marja Yli-Kaatiala  Helsinki
Merita Lumiala  Ähtäri
Timo Lumiala  Ähtärin Kiekko-Haukat
Pekka Rasku  Ähtärin kansalliset seniorit
Raimo Jaakkola  Ähtärin kansalliset seniorit
Susanna Österlund  SoSi
Matti Kiilunen  Laihia
Susanna Ijäs  Halwest Kalusteet
Hannu Pienimäki  Rastiketut
Timo Ala-Kanto  Rastiketut
Sanna Törö Ähtäri
Pirkko Oikari Ähtäri
Jarmo Lehtomäki Soini
Maiju-Riikka Vuorimäki Ähtäri

Joukkueet

 VIPERMETAL
 Jenni Ulvo
 Lauri Ulvo
 Matti Niemiaho
 Jari Puntanen
 Kakupi  
 Anssi Auvinen
 Mirva Auvinen
 Marko Haanpää
 Tarja Timonen
 Seinäjoen Kampuksen valloittajat
 Timo Järvinen 
 Jaakko Korkonen 
 Anu Hietikko-Kaukola 
 Juho Seppälä
 Team Suksisavotta
 Eetu Muhonen
 Aatu Muhonen
 Niina Muhonen
 Jouni Muhonen
 Supersuksijat
 Juhani Mäkelä
 Eila Mäkelä
 Hetaliina Karkiainen
 Helmi Karkiainen
 Sedu Ähtäri joukkue 2
 Aleksi Pihlaja
 Matti Nurmi
 Matti Muhonen
 Timo Hankola
 Sedu Ähtäri joukkue 1
 Jorma Tukeva
 Hanne Laukkanen
 Titta Huhtamäki
 Leila Mäkelä
Kyykkääjät 1
Heikki Kuoppamäki
Heimo Lehtovaara
 Matti Leppämäki
Tapani Kumpula
Kyykkääjät 2
Sauli Tiilikainen
Jorma Tiilikainen
Seppo Kolu
Olavi Leppämäki
Kuortaneen Latu1
x  
x  
x  
x  
Kuortanenn Latu 2
x  
x  
x  
x